• Wpisów:356
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 20:43
  • Licznik odwiedzin:39 870 / 2479 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
To zabawne, że ktoś może złamać Ci serce, a Ty mimo to wciąż Go kochasz, tylko że tymi połamanymi częściami.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Musisz mieć stabilność najpierw w swoim życiu, zanim zaczniesz dzielić je z kimś innym.
  • awatar humorystka: On nie znalazł wtedy stabilności, znalazł teraz, przy mnie, a ja płacę za to wszystko. Mam rozstrojony umysł przez tego człowieka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Gracja, wdzięk i pewność siebie. Zawsze. Nawet, jeśli się przewrócisz.
 

 
W życiu spotykamy wielu ludzi. Każdy z nich jest inny, ale oczekuje jednego - pragnie być zauważony, zaakceptowany i ważny dla kogoś.
 

 
Życie jest tak dobre jak dobrym pozwalasz mu być
 

 
- Zrobię wszystko, żebyś wróciła.
- A co zrobiłeś, żebym została?'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się po świecie. A w szczególności zrozumie,że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać to się mizdrzy, a gdy kimś się zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna. Gdy się przy czymś upiera, to przesadza,a gdy się nie upiera, to nie wie, czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś-to znaczy,że przewróciło jej się w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupia kurą. Jeśli jest sama, to znaczy że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy że cwana."
 

 
kochaj.
  • awatar ♥ liten mus ♥: już na zawsze.. :)
  • awatar lovly3: GENIALNY GIF !
  • awatar Gość: hej ; ) przegladam twojego bloga i pomyślałam ,ze ten tumblr jest calkiem w twoim stylu :* http://parisowa.tumblr.com/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Życie. Czemu jesteś tak podłe ?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
mam wiarę że wszystko mogę zmienić
i sprawie że połączy to co nas dzieli
to czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie
ale musisz jeszcze raz zaufać wiem ze to trudne
 

 
Pozory mylą, ludzie widzą to co chcą zobaczyć, nawet zmiana na lepsze dla nikogo nic nie znaczy.
 

 
Każdy facet boi się tego, że po ślubie dziewczyna zetnie włosy, przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy.
 

 
Ile znasz przyczyn, by trwać w tym na zawsze. Jedna miłość, jedno życie, dedykowane prawdzie.
 

 
te jebane kompleksy doprowadzają mnie do szaleństwa .
 

 
Jaka prawda w tym wszystkim to nie wiem. Ostatnio parę spraw mnie przytłacza i choć o tym wolę nie mówić to co raz ciężej mi z tym. Człowiek tylko igra z losem, igra ze sobą, walczy. Ja sama już nie wiem co robię, bądź czego chce. Faktem jest, że chce się wyrwać, ale nie potrafię. Chcę być kimś, ale nie mogę. Chcę się uwolnić, ale to nie takie proste. Czemu jestem fałszywa? Bo nigdy nie mówię jak się czuje w oczy, mogę opowiedzieć wydarzenia, co jest na bieżąco, co ma wpływ na mnie, ale nigdy o tym co mnie nęka. Jak bardzo nienawidzę tego istnienia, jak bardzo chciałbym pozbyć się niektórych ludzi, jak często płaczę po nocach, bo nie wiem co mam zrobić, bo nie wiem jak dalej z tym żyć. Choć nie chcę nikogo martwić, bo ludzie na których mi zależy sami mają swoje problemy, to faktycznie gram na ile mogę, że teraz jestem silna, że sobie jakoś gorzej, lepiej, ale radzę. Czasem chyba chciałabym tylko tego, żeby ktoś mnie po prostu przytulił... Czasami, a raczej bardzo często, każdej nocy dręczą mnie pytania, na które nie znam odpowiedzi. Jednym z nich jest to, czym w ogóle jest życie? Co będzie jeśli umrę? Gdy o tym myślę od razu mam dreszcze, nie wyobrażam sobie tego, że kiedyś nie będę mieć dostępu do życia, po prostu mnie nie będzie. Ludzie mi bliscy odejdą. Z jednej strony pragnę żyć jak najdłużej, z drugiej tak bardzo boję się cierpienia.
 

 
W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może.
 

 
Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.
 

 
przed poznaniem Ciebie byłam zwariowana dziewczyna. Nie było tygodnia w którym bym nie była na imprezie ubrana w wyzywający strój oraz z kilogramem tapety na twarzy. Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz również tak wyglądałam. Po kilku miesiącach spędzonych z Tobą zrozumiałam ze warto się zmienić. Dziś siedząc i wspominając te chwile śmieje się sama z siebie. Teraz jestem spokojna dziewczyna, bez makijażu. Nigdzie nie wychodzę , a co dziwne nie brakuje mi poprzedniego życia/
 

 
Nie trać czasu, by zatrzymać kogoś, kogo nie obchodzi to, że traci Ciebie.
 

 
Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać.
 

 
Nie wytrzymam. Jestem taką uczuciową sierotką, że potrzebuję kogoś obok, kto mnie pogłaska i minimum cztery razy w ciągu dnia powie, że jestem ważna. Każdy atom, z którego jestem zbudowana, zawiera pierwiastki skumulowanych kompleksów i dlatego muszę wiedzieć, że ktoś mnie lubi, lubi tego potworka we mnie i tego paskudnego zmieniacza nastrojów, który we mnie siedzi i sprytnie przełącza kanały.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Zbrzydnie mi kiedyś snucie marzeń, wyczekiwanie na realizację niemożliwego, na zmianę, na szczęście. Przestanie mi się chcieć, przestanie zależeć, to pewne, gdyż nieustannie coś bądź ktoś wymierza cios burząc mój świat. Kiedyś nie wystarczy mi sił, by się podnieść i po raz kolejny próbować go odbudować. Ucieknę. Szkoda, że nikt nie zna mnie na tyle dobrze, by umiał wtedy odszukać, wytrzeć łzy i cierpliwie przelewać nadzieję w obolałe wnętrze. Szkoda, że gdy upadnę nie zmartwychwstanę. Nikt mnie nie podniesie, będę na dnie nie żyć w ciszy.